minecraft uzmani

Minecraft 'da ne nasıl yapılır?

minecraft server arayan arkadaşlara tavsiye yazısı..

Sizlere başımdan geçen bir minecraft macerasını daha sonra belki birileri okur diye yazmak ve anlatmak istiyorum.

Bende daha doğrusu kankalarla beraber bizde yaz tatilinin gelmesiyle beraber oynayabileceğimiz bir server açmak için firma aramaya başladık, piyasada bu işi yapan veya yapar gibi yapan bir çok firma olduğunu arkadaşlarımdan ve onların kötü tecrübelerinden zaten biliyorduk.

Kimisi mobil kabul etmiyor, kimisi bir sunucuya 10 server sığdırmış, kimisinin canlı desteği yok, kimisi siparişe dönmüyor, en sonunda bir forumda sunucu açan bir arkadaşın imzasından batihost.com isimli firmaya gözümüz takıldı ve sitelerine gittik, enteresan bir şekilde canlı destek ekibi oldukça hızlı bir şekilde cevap verdi ve derdimizi dinledi, sıra bir süre sonra 1gb minecraft server 20 TL gibi bir ücrete elimizdeydi, harita ve plugin hazırlama derdinden bizi kurtarmaları da sürpriz oldu, 2 hazır paketten birisini veya ikisini birden kurabileceklerini belirttiler.

Yaklaşık 1 saat içinde sunucuda oynuyorduk, https://batihost.com/forum adresinde oldukça detaylı bir bilgi bankası olması bizi şaşırttı, serverımızla ilgili olan bir çok şeyi buradan kolayca bulabildik, bize server yerine uzak masaüstü adını verdikleri bir ekran verdiler, burada plugin düzenlemesi, yeni plugin eklenmesi gibi şeyleri anında yapabildik, üstelik minecraft server ımıza android cep telefonundan bağlanmamız bizi acaip şaşırttı.

Minecraft server kiralama maceramız gerçekten tahmin edemeyeceğimiz şekilde güzel sonuçlandı, herkese https://batihost.com/minecraft.php adresindeki siteyi tavsiye ederim. canlı destek ekibi gerçekten işini iyi yapıyor.

Firma seçen arkadaşlara kesinlikle tavsiyemdir, Herkese iyi blok kırmalar.

2108 T 5 B

Tags: