minecraft uzmani

Minecraft 'da ne nasıl yapılır?

minecraft server açmak isteyen oyuncuya ipuçları, bu yazıyı okumadan server açmayın!

Kütüphane içinde büyü masası!

Minecraft server açmak her minecraft server oyuncusunun istediği ve gerçekleşmesi için elinden geleni yapacağı bir hayaldir, her oyuncu eninde sonunda bir server açmak isteğiyle bu oyunu oynar, minecraft server açmak isteyen kullanıcılara duyurmak istediğimiz bir seri site var, bu siteler sizi diğer site sahipleri önünde bir adım öne geçirecek.

Eğer bir server açmak için çalışmalara başladıysanız elbette ucuz ve kaliteli bir hizmet almak isteyeceksinizdir. Canlı destek ve skype üzerinden destek olmazsa olmazlar arasındadır. Ayrıca sunucu yönetimi için geniş bir kullanım klavuzu olması gerekmektedir.

Https://batihost.com/minecraft.php adresindeki fiyatlar başlangıç için gayet ideal olmakla birlikte şirket bir çok ödeme yolunu kabul ediyor, mobil ödeme, paypal, kredi kartı, kiraladığınız minecraft server’ı ortalama teslim süreleri 15 dk ile 30 dk arasında değişiyor, minecraft server size tam olarak kurulu geliyor ve uzak masaüstü, web panel, ftp, rcon, android bağlantı ayarları tam olarak yapılmış durumda, plugin paketi 1.7.x ‘e göre hazırlanmış, harita içindeki tüm warp’lar hazır durumda, oyun içerisinde satışa hazır bir vip sistemi bile mevcut. Ayrıca sıkıştığınız bir konuda batihost.com ‘a ait forum adresinden yardım alabiliyorsunuz.

Sunucuyu hazırladıktan sonra; sunucuya oyuncu çekmek için sunucu adresinizi hemen http://minecraftserverler.com adresine kayıt edip, üç beş arkadaşınıza adresini vererek oy vermelerini ve ilk sayfada çıkmanızı sağlayın. Böylece siteye giren oyuncular tarafından görmenizi garanti edin. Eğer bütçeniz el veriyorsa vip alarak ilk sırada da çıkabilirsiniz.

Tabiki iyi bir sunucu için iyi bir web sitesi tanıtımı şart, ücretsiz bir hizmet olan http://minecrafttr.com adresinden kendize bir site edinin ve az da olsa sitenizle ilgili bilgileri girin, tanıtım yazınız, çektiğiniz video, iletişim bilgileriniz, sunucunuz hakkında ufak bir resim galerisi olması sizi ön plana çıkaracaktır.

aynı zamanda eğer isterseniz http://minecraftdelisi.com, http://minecraftuzmani.com, http://minecraftoyna.org isimli sitelerden tanıtım yazısı alabilir veya reklam verebilirsiniz.

batihost.com adresinden kiraladığınız minecraft server’ınıza oyuncu çekmeniz için yapmanız gerekenleri anlattım, umarım yardımcı olmuşumdur.

2854 T 1 B

Tags: