minecraft uzmani

Minecraft 'da ne nasıl yapılır?

Minecraft Hunger Games Nedir ?

minecraft_hunger_games_logo

Minecraft HungerGames Nedir ? MC HG Rehberi
Bildiğiniz gibi her geçen gün minecraft için yeni modlar geliştirilip serverlar için pluginler yazılıyor. Bu yazımda size Minecraft Hunger Games plugininden bahsedeceğim.Pluginin mantığı aynı kitaptaki gibi. Haritanın tam ortasında chestler bulunuyor. Oyuncuların hepsi chestlere eşit uzaklıkta duruyorlar. Geri sayımın bitmesinin ardından riskli ama çabucak gelişmek için ortaya koşup chestlerden saniyeler içerisinde alabildiğiniz kadar eşya alıyorsunuz veya oyunun ilk saniyelerinde ölmemek için rakiplerinizden uzaklaşıyorsunuz. Ortadan uzaklaştığınız zaman kendinizi bir nebzede olsa garantiye almış sayılırsınız fakat savunacak silahınız olmadığı için her an gafil avlanabilirsiniz bu yüzden haritayı dolaşın çünkü haritanın belli yerlerinde içindeki itemler belli olmayan chestler bulunuyor.Bir chest görürseniz gidip içine bakın boş olsa bile işinize yarar çünkü bu bulunduğunuz yerden başkalarının geçtiğini gösterir.

Hunger-Games_2830555_2994232

Hunger Games oynarken yolunuzdaki inekler,domuzları,tavukları kesip besin ihtiyacınızı giderebilirsiniz veya durumunuz çok kötüyse odun kesip kendinize tahta kılıç yapabilirsiniz. Eğer yeteri kadar item bulamamışsanız benim size tavsiyem rakiplerinizden biriyle anlaşın ve beraber gelişin. Aman dikkatli olun anlaştığınız kişi sizi kandırıp arkanızdan işler çevirebilir işte bu yüzden gerçek arkadaşlarınızla oynamak her zaman daha iyi.

4076 T 1 B

One Response

  1. Minecraft Hunger Games Nedir ? | minecraft uzmani says

    […] Minecraft HungerGames Nedir ? MC HG Rehberi Bildiğiniz gibi her geçen gün minecraft için yeni modlar geliştirilip serverlar için pluginler yazılıyor. Bu yazımda size Minecraft Hunger Games plugininden bahsedeceğim.Pluginin mantığı aynı kitaptaki gibi. Haritanın tam ortasında chestler bulunuyor. O… Minecraft Hunger Games Nedir ? […]