minecraft uzmani

Minecraft 'da ne nasıl yapılır?

Minecraft Gece Zaman Nasıl Geçer?

Minecraft gece zaman geçirmek isteyenler ancak bir türlü zamanı geçiremeyenler için en önemli ve en iyi yöntem tabii ki yatak kullanmaktır. Minecraft oyunu içerisinde kolay bir şekilde üretilebilen bir item olan yatak son derece kullanışlı bir itemdir. Sadece gece kullanılan yatak sizin geceyi çok kısa bir süre içerisinde (5-10 saniye) atlatmanızı sağlayacaktır. Ancak yatak kullanırken dikkat etmeniz gereken bir nokta var o da tabii ki yatağınızı kapalı alanda kullanmalısınız aksi taktirde canavarlar akşam saatlerinde siz uyurken uykunuzun ortasında size saldırabilir. Bu nedenle yatağın evde kullanılması önerilir. Açık alanda zombiler saldırı gerçekleştirebilmektedir.

Minecraft oyununda gece zaman geçirmenin bir yolu da sağlam ekipmanlara sahip iseniz gece dolaşmak olacaktır. Gece dolaşarak böylece hem etrafı daha iyi öğrenebilir hem de yiyecek gibi yararlı ekipmanları bulabilirsiniz. Aynı zamanda at da bulabilir böylece eve güvenli dönebilirsiniz.

Son aktivite olarak tabii ki gece madenlerde resource yani kaynak toplayabilirsiniz. Geceleri kendinize altın gibi elmas gibi önemli maddeleri bulmak için geçirebilirsiniz. Böylece gece sandığınızdan daha hızlı geçer ve geceyi boşa geçirmemiş olursunuz.

Minecraft Gece Zaman Nasıl Geçer?

Minecraft Gece Zaman Nasıl Geçer?

2374 T 1 B