minecraft uzmani

Minecraft 'da ne nasıl yapılır?

Minecraft End Nedir ?

End_Stone

End Minecraft’taki bir dünya ve oyunun sonudur.End’te yüzlerce Enderman ve oyunu bitirmemizi sağlayan Ender Dragon yani Ender Ejderhası var.Ender Dragon’u öldürdükten sonra oyun bitiyor fakat biz yine normal dünyamıza dönüp hayatımıza devam edebiliyoruz.

Ender Ejderhası oldukça güçlü bir canavar daha doğrusu öldürmesi zaman istiyor çünkü canı çok fazla üstelik uçtuğu için onu anca okla vurabilirsiniz.İlk olarak Ejderhanın güç aldığı kuleleri yok etmeniz gerekmekte sonra ejderhayla düello yapıp oyunu bitirebilirsiniz.

End’e gitmek için End portalına ihtiyacınız var end portalına gitmek için Ender Gözüne sahip olmalısınız.Ender gözünüz varsa onu havaya atın ve gittiği yere gidin birkaç kez attıktan sonra ender gözü ilerlemeyecektir hep aynı yere düşecektir.Düştüğü yeri kazın bir süre sonra karşınıza ender portalı çıkacak içine girin böylece END’e gitmiş olacaksınız.Eğer creative ‘de yapmak istiyorsanız buyrun resmi :

End-Portal 1

zm2v3

4799 T 6 B

One Response

  1. Minecraft End Nedir ? | minecraft uzmani says

    […] End Minecraft’taki bir dünya ve oyunun sonudur.End’te yüzlerce Enderman ve oyunu bitirmemizi sağlayan Ender Dragon yani Ender Ejderhası var.Ender Dragon’u öldürdükten sonra oyun bitiyor fakat biz yine normal dünyamıza dönüp hayatımıza devam edebiliyoruz. Ender Ejderhası oldukça güçlü bir canavar … Minecraft End Nedir ? […]