minecraft uzmani

Minecraft 'da ne nasıl yapılır?

Minecraft 1.7.2 indir

Sabırsızlıkla beklenen minecraft  1.7.2 sürümü oyun yapımcısı tarafından oyun severler için piyasaya sürüldü yeni sürümde gelen bir çok özellik var, bunların yanı sıra bir çok hatada giderilmiş durumda.

MİNECRAFT 1.7.2 SÜRÜMÜYLE BİRLİKTE GELEN YENİLİKLER :

Artık balık tutarken o kadar zorlanmayacaksınız çünkü minecraft 1.7.2 sürümüyle birlikte gelen yeni özellikle beraber kullandığımız oltaların üzerine büyü,iksir ekleyebileceğiz.

Gördüğümüz o ki minecraft 1.7.2 sürümüyle birlikte minecraft’a yeni model çiçekler ve çeşit çeşit balıklar eklenmiştir.Anlayacağınız minecraft artık daha renkli ve daha keyifli diyebiliriz.

Artık minecraft dünyanıza yeni model çicekler, balıklar ekleyebileceksiniz, odunlar, meşe odunları, akasya odunları gibi bir çok yeni ağaç ormanda sizleri bekliyor. Artık diğer oyunculara özel mesaj gönderebileceksiniz, bunu yapmak için oyuncu adını tıklamanız yeterli olacaktır.  Bu sürümde artık herobrine yok, oyun yapımcıları bu sürümle birlikte kaldırma kararı aldılar.  Grafik sorunları tamamıyle ortadan kaldırılarak, oyuncuya grafik özelliklerini değiştirme seçenekleri arttırıldı, artık sizi bambaşka bir oyun bekliyor.

Farkettiğimiz diğer özellikler ise şu şekilde:

  1. Minecraft 1.7.2 sürümü bir çok kaynak paketini aynı anda kullanmanıza izin veriyor.
  2. Artık sohbet pencersindeki linkler tıklanabiliyor.
  3. Farklı özelliklerde biom’lar oyuna eklendi.
  4. 1.7.2 sürümünde isim değiştirme yapabilirsiniz.
  5. Server kontrolünde online sayısını ve kimler olduğunu görebilirsiniz. online oyun için girdiğiniz sunucuda kimler online ve kaç kişi online görebilirsiniz. Online oyun sunucusu arıyorsanız batihost.com adresine göz atmanızı öneririz.
  6. Buz paketleri, kırmızı kumlar, podloz eklenmiş.
  7. Oyuna yeni quest sistemleri eklenmiş, alacağınız ödüller artık size ve dünyanıza özel olacak.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

———— [İNDİRME NOTU - İndirme problemi yaşıyorsanız lütfen okuyunuz ]————–

modu indirmek için ilk gelen pencerede “skip ad” düğmesini tıklayınız, sonrasında gelen turbobit mobil ödeme yapmanızı isteyen pencereyi X işaretine tıklayarak kapattıktan sonra resim içindeki sayıları aynen yazıp düğmesine basınız, 1 dk bekledikten sonra download linki gelecektir.

 

5842 T 1 B

Tags: