minecraft uzmani

Minecraft 'da ne nasıl yapılır?

bir minecraft hapishanesinde hayatta kalmayı başabilecekmisiniz?

minecraft hapishane serverDeep The Villager nedir?

-Deep The Villager bir hub sunucusudur. Şuan hapishane bölümü açıktır. Hapishane(Prison) bölümü 2 sunucudan oluşmaktadır. Bunlar; – Edd’s Prison & Deep’s Prison Sunucularu iki gruba ayıracak olursak, Edd’s Prison op prison, Deep’s Prison non-op prison olarak geçiyor. -Sunucu sitesi: www.deepthevillager.com. Bu sitede forum, sunucu hakkında haberler, web-market bölümleri içermektedir. server’a bağlanmanız için çoklu oyuncu bölümüne girmeniz gereken adres:  hub.deepthevillager.com

Prison Sunucular Hakkında Bilgi

-Bu sunucularda sizler birer mahkumsunuz. Amacınız maden kazarak en üst rütbeye ulaşmak ve hapishaneden kurtulmak. Sunucularda plot veya hücre satın alabilir, oyuncularla savaşabilir, ticaret yapabilirsiniz.

Edd’s Prisona Başlangıç:

-Sunucuya ilk girdiğinizde eşyalarınız envanterinize gelecektir. Eşyalarınızı alıp /maden a yazarak başlayabilirsiniz. Rütbelerin gerektirdiği paraya bakmak için /rutbeler, rütbe atlamak için /rutbeatla yazabilirsiniz. C rütbesine ulaştığınızda /p auto yazarak kendinize 32×32′lik bir arsa alabilirsiniz. Oyuncularla savaşmak için /arena yazabilirsiniz.

Deep’s Prisona Başlangıç:

 

farklı bir minecraft deneyimi

farklı bir minecraft deneyimi

-Sunucuya ilk girdiğinizde /kit baslangic yazarak eşyalarınızı alabilirsiniz. ardından A yazan yere ilerleyebilirsiniz. Her bölüğün kendine ait madenleri, hücreleri, ısıtma odaları, marketi ve PvP alanları vardır. Sunucuda dikkat etmeniz gereken şeyleren biri yerdeki kırmızı ve yeşil çizgilerdir. Kırmızı çizgiyi geçtiğiniz zaman pvp açıktır. Bir diğer şey ise gardiyanlar dır. Gardiyanların görevi hapishanede huzuru sağlamaktır. Eğer elinizde kılıç ile dolaşır, birine gardiyanın karşısında vurursanız gardiyan sizi cezalandırabilir. Bir gardiyan sizden bir şey yapmanızı istediğinde yapmak zorunasınız. Düzeni sağlamak Deep’s Prison da çok önemlidir. Çünkü; çok fazla pvp’ye açık alan bulunmaktadır. Rütbelerin gerektirdiği paraya bakmak için /rutbeler, rütbe atlamak için /rutbeatla yazabilirsiniz. Hücrelerin 24 saatliği 1000 oyun parası tutmaktadır. Sunucuda büyü basabilmek için gizli bölümleri bulmanız gerekmektedir. Diğer oyuncularda bu bölümler hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Tanıtım videomuzu izleyin! ve bu zevkli oyunun içine hemen giriş yapın!

3659 T 4 B

Tags: